Biuro sprzedaży mieszkań w Krakowie

ul. Warszawska 3/1, Kraków

  • (12) 635 85 45
  • mieszkania@edmund-les.com.pl

Biuro sprzedaży mieszkań w Brzesku

ul. Solskiego 14a, Brzesko

  • (14) 686 33 70

Sekretariat

ul. Solskiego 14a, Brzesko

  • (14) 663 55 60
  • (14) 686 33 70
  • (14) 663 26 09
  • biuro@edmund-les.com.pl

Księgowość

ul. Solskiego 14a, Brzesko

  • (14) 663 55 63
  • (14) 663 55 76
  • ksiegowosc@edmund-les.com.pl

Dział handlowy Brzesko

ul. Solskiego 14a, Brzesko

  • Kierownik Sprzedaży
  • Michał Leś
  • 697 698 644
  • michal.les@edmund-les.com.pl
  • Doradca techniczno-handlowy, Logistyk
  • Jarosław Komęza
  • 693 349 480
  • jarek.komeza@edmund-les.com.pl
  • Doradca techniczno-handlowy, Logistyk
  • Piotr Maruniak
  • 791 534 393
  • piotr.maruniak@edmund-les.com.pl
  • Doradca techniczno-handlowy
  • Kamil Dudzik
  • 601 393 842
  • kamil.dudzik@edmund-les.com.pl
  • Doradca techniczno-handlowy
  • Paweł Gicala
  • 693 431 596
  • pawel.gicala@edmund-les.com.pl
  • Doradca techniczno-handlowy
  • Andrzej Kozak
  • 693 338 059
  • andrzej.kozak@edmund-les.com.pl
  • Doradca techniczno-handlowy
  • Tomasz Stobierski
  • 693 330 302
  • t.stobierski@edmund-les.com.pl

Dział handlowy Kraków

ul. Gustawa Morcinka 5, Kraków-Zesławice

  • Kierownik oddziału
  • Dariusz Michałek
  • 693 349 464
  • centralna@edmund-les.com.pl
  • Doradca techniczno-handlowy
  • Waldemar Ryba
  • 782 822 318
  • waldemar.ryba@edmund-les.com.pl
  • Doradca techniczno-handlowy
  • Maciej Angerman
  • 693 331 608
  • maciej.angerman@edmund-les.com.pl

Skład budowlany o/Nowy Sącz

ul. Krajewskiego 27, 33-300 Nowy Sącz

  • 693 330 085
  • nowysacz@edmund-les.com.pl
  • Doradca techniczno-handlowy
  • Marcin Niedźwiedź
  • 693 330 085
  • marcin.niedzwiedz@edmund-les.com.pl

Magazyn stali

ul. Solskiego 6, Brzesko

  • (14) 68 67 444
  • stal@edmund-les.com.pl

Dom i Ogród Brzesko

ul. Solskiego 14a, Brzesko

  • (14) 663 23 30
  • (14) 663 55 67
  • ogrod@edmund-les.com.pl

Dział handlowy - sprzedaż hurtowa

ul. Solskiego 14a, Brzesko

  • (14) 663 55 66
  • (14) 663 55 68
  • (14) 663 55 65
  • Agata Batko-Kucharz: 693 349 461
  • hurt@edmund-les.com.pl

Dział zaopatrzenia

ul. Solskiego 14a, Brzesko

  • (14) 663 55 72
  • (14) 663 23 31
  • (14) 663 23 31
  • Adam Gutowicz: 693 349 481
  • Paweł Leś: 605 820 147
  • Magda Sowińska: 693 338 058
  • zaopatrzenie@edmund-les.com.pl